Bugun...


Recep Erdogan


Facebookta Paylaş

10 Aydır Alınamayan Randevu.
Tarih: 05-11-2017 18:21:00 Güncelleme: 05-11-2017 18:32:00


Bundan yaklaşık 10 ay önceydi Kahramanmaraş büyük şehir belediyesine giderek, büyükşehir belediye başkanımız sayın Erkoç’tan randevu almak için özel kaleme müracaat ettim. İsmim not edildi tamam seni arayacağız denildi (tabi iki haftaya bir gidip soruyorum görüşebilme ihtimalim ne diye) ama nafile aradan tam 10 ay geçti ne arayan var ne soran.

 

Ben Kahramanmaraş’ta televizyonda görev yaparken, sayın Erkoç, o zaman il başkanı idi. Ne zaman arasak telefon ile görüşür, hal hatır sorar, telefonu kapatırdık.

 

Şimdi diyorum acaba makam değişince insan değişiyor mu?

 

Bunu her ne kadar zannetmiyorum diyerek kendimi kandırmaya çalışıyorum desem de inanmayın. Kiminle konuşsam, kime sorsam aynı cevap; “makam sayın Erkoç’u değiştirdi” oluyor. Halbu ki biz sayın Erkoç ile o dönem yaptığımız tüm görüşmelerde, ortamda samimiyet görüyor ona göre yaklaşıyorduk kendisine. Kendisi de aynı samimiyet ile yaklaşımını belli ediyordu.

 

Zannetmiyorum ki sayın Erkoç, kimseye randevu vermeyin demiyor. Bizim bildiğimiz Fatih Mehmet Erkoç, kimseden kaçmaz, kimseyi kırmaz, gönül kapısını hep açık tutar. Lakin hani diyoruz ya bu işler hep ekip işi diye. Ekip te zannediyorum bir eksiklik var. Tamam bir belediye başkanı hergün onlarca programa katılıyor, yüzlerce görüşme yapıyor bunu biliyoruz. E tamam da güzel kardeşim 10 aydır da bir adam bekletilmez ki. Güzel bir lisan ile “başkan bey sizinle görüşmek istemiyor” derseniz de anlarız elbet. Sayın büyükşehir belediye başkanımız Erkoç’u canı gönül den seviyoruz, lütfen aramıza engel ve mesafeler bırakmayınız.

 

Bizi gece gece Ferdi Tayfur’un o güzel şarkısına kul etmeyiniz.

 

"Sen orada ben burada

Olurmu yar olurmu yar

Gönül sevdiğinden ayrı

Kalırmı yar kalırmı yar

Aramızda sıra dağlar

Kalbimizde kederler var

Yanlız ümit hasret değil."

 

Daha kaç ay beklerim bilmiyorum, arzuhalim var.

 

Sayın başkan engelleri kaldırın lütfen . Sizinle görüşmek için torpil mi kullanalım.

 

Kimi devreye sokalım, kimden yardım isteyelim?

 

Yol kenarında önünüzü kesip başkanım diyerek üzerimizi mi parçalayalım?

 

Sizi seviyor ve değer veriyoruz. Yapmış olduğunuz projeler, kente kattığınız değer tartışılmaz (eleştirilecek yönler var tabiki) ama lütfen halk ile aranıza engel koymayınız.

 

Affınıza sığınarak söylüyorum Ak Parti il başbakanlığı dönemlerinizi arar ve özler olduk. Bu teşkilat bu yapı bunları hak etmiyor. Profesyonel bir yapının amatör oyuncuları gibi bir ekip, Erkoç adı altına bence hiç ama hiç yakışmıyor...

 

Aydınlık günler hepimizin olsun...

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
YUKARI