Bugun...Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı.Uğur YİNANÇ, ALİ ÖZTUNÇ'U ziyaret etti
Tarih: 14-03-2019 21:29:50 + -facebook-paylas
Tarih: 14-03-2019 21:29

Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı.Uğur YİNANÇ,  ALİ ÖZTUNÇ'U ziyaret etti

Kısa adı MARAŞFED olan Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl binasında Ali Öztunç ve parti yöneticileri ile bir araya geldi.

 

İstanbul'da çalışmalarını yürüten Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı.Uğur YİNANÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Bşk. Ahmet ARDIÇ, Andırınder Bşk. Hamdi ÇAM, Afşin Arıtaşder Bşk. Adem ÇELİK ve Elbistan Karamağrader Bşk. Enver AKSU, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl binasında Ali Öztunç ve parti yöneticileri ile bir araya geldi.

 

 

Gün içerisinde Dulkadiroğlu İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ziyaret düzenleyerek çok sayıda oda temsilcisyle bir araya gelen,  arkasından mahallelere geçerek toplantılar düzenleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, akşam saatlerinde ise parti il binasında İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş federasyon ve derneklerini ağırladı. 

 

"LOBİLİCİLİK FAALİYETLERİ İLE TANITIM...

 

" ziyarete dair fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Öztunç, altına şu notu düştü: "İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı Sn.Uğur YİNANÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Bşk. Ahmet ARDIÇ, Andırınder Bşk. Hamdi ÇAM, Afşin Arıtaşder Bşk. Adem ÇELİK ve Elbistan Karamağrader Bşk. Enver AKSU’ya nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim. İnşallah belediye Başkanı olduğumda lobicilik faaliyetlerini gerçekleştirerek Kahramanmaraşımızın tanıtımını arttıracağız."

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI