Bugun...Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz Projelerini Açıkladı.
Tarih: 10-03-2019 21:16:39 + -facebook-paylas
Tarih: 10-03-2019 21:16

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz Projelerini Açıkladı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Milletvekillerimiz, İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Depğici, MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Mehmet Gürbüz, AK Parti ve MHP teşkilatları ile  Elbistanlıların ilğisinin  olduğu yüksek bir katılımla,  Elbistan Proje Tanıtım Toplantısını gerçekleştirdi. 

 

 

 

Gürbüz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Elbistan’ımızın farklı bölgelerine vatandaşlarımızın huzur ve güvenle vakit geçirebileceği Kent Park’ları inşa edeceğiz. Millet Bahçelerinde çeşitli sanat, spor ve müzik festivallerinin yanında tarım fuarları düzenleyerek Elbistan’a değer katacağız.

 

 

Ceyhan Nehri ve Söğütlü Çayı Ziyaretçilerin Göz Bebeği Olacak

 

Elbistan’ımızda doğan Ceyhan Nehiri’nin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması için çalışmalara başlayacağız.

Nehir üzerine şehrimizin simgeleyecek anıtlar yapacak, su sporları için uygun hale getireceğiz. Söğütlü çayını ıslah ederek, atıl yerleri cazibe merkezlerine dönüştürecek ve Elbistan’ımıza sosyo-kültürel açıdan değer katacağız.

 

Sıfır Atık ile İsraf Etmeyeceğiz

Büyükşehir belediyemiz ile beraber yaklaşık 30 milyon Euro’luk atık su projesini kısa zamanda hayata geçireceğiz. Sıfır atık projesini Elbistan’da uygulayacağız. Geri dönüşüm tesisleriyle atıklarımızı geri kazanacak, israfı önleyeceğiz."

 

 

Gürbüz, "Çevre kirliliklerini önlemek adına hava, su ve toprak alanında üreticilerimize seminerler düzenleyecek, düzenli periyotlarda denetimlerini gerçekleştireceğiz. Ayrıca hemşerilerimizin huzur ve refahı için ses kirliliğinin de önüne geçeceğiz" diyerek bir çok sayıdakiprojelerini anlattı.

 

 

 

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI