Bugun...Çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor.
Tarih: 20-03-2018 19:26:31 Güncelleme: 20-03-2018 19:32:31 + -facebook-paylas
Tarih: 20-03-2018 19:26

Çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor.

 

Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit isimli programda konuşan AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, canlı yayında FETÖ'yle mücadele konusunda çarpıcı bir iddia ortaya attı. Örgütün ‘ihanet kısmının' kaçmasına göz yumulduğunu söyleyen Tayyar, memleketi Gaziantep dahil birçok ilde ‘FETÖ borsası' kurulduğunu ileri sürdü.

 

"Gaziantep'te çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor. Ben bunu söylüyorum. Evet. İtirafçı adı altında iş adamlarını serbest bırakıyorlar. Türkiye'nin birçok yerinde var bu. Ben milletvekiliyim her konuşmam suç duyurusudur. Bununla ilgili daha bugün suç duyurusunda bulundum, HSK teftiş kuruluna. Sadece televizyonda konuşmuyorum. HSK ne yapmış? Bir yerde problem var."

 

'ERDOĞAN KUŞATMA ALTINDA'

“Cumhurbaşkanımızın etrafı kuşatma altında. Bir ilçe başkanı var, ‘Benim kimseye minnet borcum yok, beni reis getirdi' diyor. İl başkanı, ilçe başkanı, il müdürü böyle konuşuyor. Çünkü verilen kararlarda siyaset iradesi yok. Vekilin haberi olmadan il müdürü atarsa o vekili ciddiye alır mı? Sonra 'Beni buraya reis getirdi' der. En yukarının da milletvekillerinin aklını devredışı bırakan aklın, aklını alması lazım.

 

'DANIŞMANLARI İZLETMEMİŞ, ERDOĞAN İZLEDİ, ÇILDIRDI'

“Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanı'na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanı'na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük.

 


Cemal KOCABEY / 19-04-2019 18:58:00

Bu durumda kimin nereye oy verdiğinin ortaya çıkması gibi bir sonuçla karşılaşma ihtimali var.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI