Bugun...Ak parti genel başkan yardımcısı mahir Ünal Elbistan ilçesinde büyük coşkuyla karşılandı.
Tarih: 09-03-2019 19:32:11 Güncelleme: 09-03-2019 20:11:11 + -facebook-paylas
Tarih: 09-03-2019 19:32

Ak parti genel başkan yardımcısı mahir Ünal Elbistan ilçesinde büyük coşkuyla karşılandı.

Ak parti genel başkan yardımcısı mahir Ünal Elbistan ilçesinde büyük coşkuyla karşılandı.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere memleketi Elbistan’a geldi.

 

Ünal, partisinin seçim irtibat bürosu önünde AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Hasan Sungur, MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz ile partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

 

Büyük sevgi selinin yaşandığı ilçe ’de Ünal, kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara hitabı adeta mitinge dönüştü.

 

 

“Elbistan seninle guru duyuyor” slagonlarıyla konuşması sık sık kesilen Ünal, belediyecilik destanı yazacaklarını söyledi.

 

“Elbistan, 31 Mart’ta sadece Elbistanlılara ait olacak. Elbistan’ın iradesi Elbistan’ı yönetecek. Elbistan’ın kararı Elbistan’ı yönetecek” dedi.
 

31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın alacağı oyu bekleyenler olduğunu ifade eden Ünal, "O gün eğer Cumhur İttifakı'nın oyunda bir azalma olursa Türkiye düşmanlarının hangi gazetelerinin, hangi televizyonlarının Almanya'da, Avrupa'da ve Amerika'da hangi manşetleri atacağını biliyoruz. Terör örgütü PKK'nın telsizlerinden 'AK parti ve MHP kaybetmelidir' diye telsiz anonsu geçenlerin neyi amaçladıklarını biliyoruz. O yüzden Cumhur İttifakı Allah'ın izniyle güç kaybetmeyecek, Elbistan buna müsaade etmeyecek." dedi.

Ünal gençlerin, talep ve isteklerinin olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:

"Gençlerimiz bizim gibi değil. Gençlerimiz 16-17 yıldan beri gelişimin, değişimin ve dijital dünyanın gençleri olarak yetişiyorlar. Bizim ihtiyaçlarımızla gençlerin ihtiyaçları çok farklı. O yüzden bu şehirleri geçmişe göre değil, gençlerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre dizayn etmemiz gerekiyor.

 

Şehirlerimizde yüksek zekalı çocuklarımızın gelişimini ve eğitimi karşılayacak bilim, sanat merkezlerinin olması gerekiyor.

Çocuklarımızın sportif yetkinliklerini ve yeteneklerini yukarı çıkaracak, spor komplekslerinin olması gerekiyor. Şehirlerimizde doğal su kaynaklarının korunması ve atık suyun dönüştürülmesi ve arıtılması gerekiyor.

Şehirlerimizde çöpün, katı atığın enerjiye dönüştürülmesi gerekiyor. Geleceğin şehirlerini kurmak için vizyon gerekiyor."

 

Ünal, daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Esnaflar ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Ünal, ziyaret ettiği tatlıcıda da vatandaşlara tatlı ikram etti.

 
 

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

YUKARI